آخرین اخبار از بازار نقل و انتقالات فوتبال

ثبثقب

پس از پایان دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال، تیم‌های لیگ برتری برای حضور قدرتمند در فصل آینده، به فکر جذب بازیکن و مربی هستند. در همین راستا اخباری از فعالیت تیم‌ها، بازیکنان و مربیان در فصل نقل‌وانتقالات به گوش می‌رسد.

از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که بعد از حضور قطعی علی دایی به عنوان سرمربی،‌ جواد منافی و ژلکو میاچ مد نظر دایی برای حضور در کادر فنی هستند. منافی از پیشکسوتان پرسپولیس و میاچ هم دستیار همیشگی علی دایی در این سال‌ها در پرسپولیس و راه‌آهن بوده است.

قرار است مجتبی حسینی دستیار یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس، با این مربی به نفت تهران برود تا در فصل آینده هم کنار گل‌محمدی باشد. از باشگاه نفت تهران خبر می‌رسد امین منوچهری و میثم حسینی، مهاجم و مدافع این تیم یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارند و به ترتیب فصل آینده هم در جمع زردپوشان تهرانی خواهند بود.

جواد کاظمیان که در نیم فصل از پرسپولیس به جمع تراکتورسازان اضافه شد از حضور در این تیم راضی است و می‌خواهد قراردادش را تمدید کند. کاظمیان در نظر دارد با زینی‌زاده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی مذاکره کند تا قراردادش را یک فصل دیگر با تراکتورسازی تمدید کند. کاظمیان در مدت حضورش در تراکتورسازی برای این تیم ۷ گل به ثمر رساند.

مهدی جعفرپور بازیکن سپاهان که فصل گذشته کمتر برای نماینده اصفهان به میدان رفت در آستانه پیوستن به سایپا است. جعفرپور سال‌هاست که در سپاهان حضور دارد و جزو بازیکنان باتجربه این تیم محسوب می‌شود.

بعد از قطعی شدن جدایی علی دایی از راه‌آهن، این باشگاه با چند گزینه وارد مذاکره شد و سرانجام با منصور ابراهیم‌زاده به توافق رسید. این مربی روز چهارشنبه اول خرداد در باشگاه راه آهن حضور پیدا کرد و با مدیران باشگاه وارد مذاکراتی شد.سرانجام پس از چند ساعت گفت‌و‌گو، دو طرف بر سر کلیات همکاری به توافقات اولیه دست یافتند و قرار شد در چند روز آینده، بر سر جزییات مذاکره کرده و قرارداد همکاری را امضا کنند.

پس از مشخص شدن مفاد قرارداد فی مابین، پیش‌نویس این قرارداد تنظیم و به امضای بهمن دهقان نماینده تام الاختیار و همچنین وکیل علی دایی رسید. همین طور دایی لیست بازیکنان مورد نیاز خود را برای فصل آینده به محمد رویانیان ارائه کرد و بر همین اساس برای تمدید قرارداد با بازیکنان فصل گذشته و جذب بازیکنان جدید انجام خواهد شد.

مسئولان باشگاه مس کرمان برای سپردن سکان هدایت این تیم در فصل آینده با گزینه‌های مختلفی از جمله لوکا بوناچیچ، مهدی محمدی و مجید جلالی صحبت کردند، اما مذاکرات با جلالی به بن‌بست خورده و این مربی از گزینه‌های سرمربیگری در کویر خارج شد. جلالی با تایید این خبرگفت: برنامه‌هایی برای آینده دارم که هم‌اکنون نمی‌توانم درباره آن صحبت کنم. این موضوع یک ماه آینده مشخص خواهد شد. با مسئولان مس صحبت کردم اما به علت اینکه برنامه‌هایم با این تیم جور نبود حضور در مس منتفی شد.

بازیکنان خارجی استقلال اوضاع خوبی در این تیم داشتند و امیر قلعه نوعی نیز از آنها رضایت کامل داشت اما این اتفاق در حالی است که آرزه کاماچویی از خارجی های استقلال قصد ندارد در این تیم بماند.گفتنی است، کاماچو اعلام کرده است که ایران را ترک کرده و راهی کشور بولیوی می شود تا در کنار خانواده اش باشد. وی نیم فصل دوم راهی ایران شده اما برای فصل آینده برنامه ای ندارد .

 

 

منبع: افکار نیوز

0
0
  

نوشته شده توسط اردبیل نیوز در پنجشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۹:۵۷ ب.ظ

دیدگاه