اخبار کوتاه از استان اردبیل

Untitled-1(Frame 1)

اردبیل – * بیله سوار * رئیس بیمه محصولات کشاورزی بیله سوار گفت: چهار هزار و ۱۵۰ هکتار از مزارع سویا در بیله سوار مغان زیرپوشش بیمه قرار گرفت.

بابک رعنایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این زمینه ۴۵۷ نفر بیمه گذار با بیمه منعقد کردند.

***

* نیر * سیدشاپور منیری معاون فرماندار نیر در بازدید از روند احداث پل روستای اباذر از توابع بخش مرکزی نیر با اشاره به این که رفع نقاط حادثه خیز از جمله برنامه های مهم فرمانداری است گفت: پل روستای اباذر و رفع نقاط نقاط حادثه خیز و بازگشایی این مسیر با صرف ۷۰۰ میلیون ریال با همکاری اهالی این روستا در حال اجرا است. وی افزود: با احداث این پل و بازگشایی مسیر دو روستای اباذر و تک بلاغ مشکل تردد ساکنان این دو روستا رفع خواهد شد.

***

* گرمی * مردم انقلابی بخش انگوت شهرستان گرمی در روز جهانی قدس پرشورتر از گذشته راهپیمایی کردند. به گزارش ایرنا ، شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل حمایت قاطع خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کردند.

***

* بیله سوار * رسول زیبانژاد در دیدار با رئیس ، کارکنان و مربیان مرکز فنی و حرفه ای بیله سوار گفت: فنی و حرفه ای تلفیقی از علم و فن و هنر است که در ایجاد تحول در اقتصاد کشور و افزایش توانمندی ها در شغل های مختلف نقش برجسته ای ایفا می کند. وی افزود:

اگر آموزش در حد مطلوب انجام شود علاوه بر این که برای خودش ایجاد اشتغال می کند برای

چند نفر دیگر نیز می توان اشتغال زایی کرد.

***

* بیله سوار * محفل انس با قرآن کریم بمناسبت گرامیداشت ماه مبارک رمضان با حضور کارکنان و مدیران مدارس آموزش و پرورش شهرستان بیله سوار در مدرسه شبانه روزی کوثر برگزار شد. در این مراسم قاریان با آیاتی از قرآن کریم را قرائت کردند.

***

* بیله سوار * رسول زیبانژاد فرماندار شهرستان بیله سوار گفت: به لحاظ پراکندگی خاص جمعیتی و مرزی بودن شهرستان استقرار پزشک قانونی در شهرهای بیله سوار و جعفرآباد ضرورت دارد. وی از معرفی دکتر داوودی به عنوان رئیس جدید پزشک قانونی بیله سوار خبر داد.

***

* بیله سوار * لطف الله بهاری بخشدار جعفرآباد گفت: از مجموع ۲۵۸ واحد مقاوم سازی این بخش تاکنون ۱۳۷ واحد برای استفاده از تسهیلات بانکی به بانک ها معرفی شده است. وی

افزود: برای هر یک از این واحدها ۱۲۵ میلیون ریال تسهیلات بانکی پرداخت می شود. وی گفت: مابقی واحدها نیز پس از تکمیل پرونده برای استفاده از تسهیلات به بانک ها معرفی می شود.

0
0
  

نوشته شده توسط اردبیل نیوز در یکشنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۲:۰۹ ق.ظ

دیدگاه