تصادف خونین در محور اردبیل ـ آستارا

13920413000332_PhotoA

در یک حادثه خونین رانندگی که در محور اردبیل ـ آستارا اتفاق افتاد شش نفر از هموطنانمان کشته و یا زخمی شدند.

اردبیل نیوز: در این حادثه رانندگی که عصر امروز در محور اردبیل ـ آستارا رخ داد، بر اثر واژگونی دو خودروی پراید و پژو و برخورد آنها با تیر برق و واژگونی هر دو دستگاه در حرکت خطرناک در این محور سه نفر از هموطنانمان جان باخته و سه نفر دیگر نیز به شدت مصدوم شدند.

به گفته فرمانده پلیس راه اردبیل ـ آستارا این دو خودرو بعد از واژگونی و برخورد با هم از مسیر اصلی انحراف پیدا کرده و با تغییر مسیر به تیرهای برق اصابت کرده و بر اثر این برخورد شدید سه نفر از سرنشینان این دو خودرو جان سپردند.

حجت فتاحی افزود: خودروی پژو که با سرعت بیش از حد در مسیر حرکت می‌کرد به دنبال واژگونی پراید راننده آن آشفته و سراسیمه کنترل خود را از دست داده و با تیر برق برخورد کرده که یک نفر از سرنشینان آن در دم جان سپرده و دو نفر دیگر نیز در بیمارستان جان باختند.

وی تصریح کرد: سه مصدوم دیگر این تصادف خونین در بیمارستان اردبیل مورد مداوا قرار گرفتند.

فتاحی با یادآوری اینکه اغلب رانندگان با مشاهده پلیس خود را ملزم به حفظ قوانین دانسته و با فاصله گرفتن از این نیروها اغلب قوانین را زیر پا می‌گذارند، خاطر نشان کرد: متأسفانه اکثر محورهای استان اردبیل به ویژه محور طولانی اردبیل – آستارا به سیستم هوشمند جاده‌ای مجهز نشده و این خود عاملی برای افزایش تخلفات شده است.

این مسئول بیان کرد:‌ جای تأسف است که رانندگان با مشاهده پلیس پایبند قوانین بوده و بعد از گذر از مسیری که پلیس در آن واقع شده انواع بی‌قانونی‌ها و تخلفات را انجام می‌دهند که این خود خسارت هنگفتی را به دنبال داشته است.

وی یادآور شد:‌ در فاصله یک کیلومتری قبل از وقوع این حادثه پلیس در حال کنترل رانندگان بوده اما این رانندگان به محض اینکه از دید پلیس و دوربین دور شده و فاصله گرفتند قوانین راهنمایی، رانندگی را زیر پا گذاشته و زمینه تصادف خونین را فراهم آوردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، فرمانده پلیس راه اردبیل – آستارا در ادامه گفت: ‌وقوع این تصادف هشداری برای دیگر رانندگان است تا به جای ترس از پلیس، احترام به پلیس در حفظ قوانین را یک رویکرد واقعی بدانند و اجازه ندهند به فرهنگ صحیح رانندگی بی‌توجهی شده و یا این فرهنگ مورد بی‌مهری قرار گیرد.

تازه‌ترین اخبار از این تصادف حکایت از وخیم بودن یکی از مصدومان ارجاع شده به بیمارستان دارد که از ناحیه سر دچار آسیبی جدی شده است.

0
0
  

نوشته شده توسط اردبیل نیوز در جمعه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۴:۱۲ ق.ظ

دیدگاه