41806_729

مشایی رد صلاحیت شد هاشمی تایید

در جریان بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری ، صلاحیت نامزد مورد نظر دولت یعنی اسفندیار رحیم مشایی و برخی دیگر از نامزدها در شورای نگهبان رد شده است. شنیده شده افزایش مهلت ۵ روزه این شورا برای بررسی بیشتر مدارک افراد رد صلاحیت شده می باشد، که یکی از این افراد باقری لنکرانی است.

سایت انتخاب مدعی شد: خبرنگار سیاسی انتخاب از برخی منابع مطلع کسب اطلاع کرد که در جریان بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری ، صلاحیت نامزد مورد نظر دولت یعنی اسفندیار رحیم مشایی و برخی دیگر از نامزدها در شورای نگهبان رد شده است.

براساس این گزارش کامران باقری لنکرانی، نامزد مورد حمایت آیت الله مصباح و جبهه پایداری نیز در زمره ردصلاحیت شدگان قرار دارد که تلاش های اعضای اصلی این جبهه برای تایید صلاحیت وی بصورت جدی در جریان است.

خبرنگار انتخاب همچنین به نقل از منابع مطلع در ادامه گزارش به رد صلاحیت افرادی چون زاکانی ، کواکبیان، داوود احمدی نژاد و محمد باقر خرازی اشاره می کند.

در همین حال آیت الله مومن از اعضای شورای نگهبان، چهارشنبه شب در همایش ائمه جماعات در قم در خصوص تعداد افراد تایید صلاحیت شده توسط این شورا گفت: شورای نگهبان ممکن است بیش از ۱۰ نفر را تایید صلاحیت کند و در این میان مردم تصمیم‌گیرنده نهایی هستند.

در خبر دیگری شورای نگهبان اعلام کرده که اسامی تایید صلاحیت شدگان تا سه شنبه آینده به وزارت کشور اعلام می شود.

شنیده شده افزایش مهلت ۵ روزه این شورا برای بررسی بیشتر مدارک افراد رد صلاحیت شده می باشد، که یکی از این افراد باقری لنکرانی است.

گفته می شود جریان نزدیک به دولت و جبهه پایداری در صددند از این مهلت درجهت لابی برای کسب تایید صلاحیت نامزد مورد حمایت خود بهره بگیرند.

0
0
  
این نوشته در دسته‌بندی نشده به تاریخ توسط منتشر شد.

درباره اردبیل نیوز

با استعانت از الطاف بیکران الهى و توکل بر قدرت لایزال، پرتال خبری تحلیلی اردبیل نیوز فعالیت خود را در زمینه اطلاع رسانی ، نقد و بررسی مشکلات در حوزه های فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی ، ورزشی و اقتصادی بصورت گسترده در منطقه شمال غربی کشور عزیزمان ایران آغاز نموده که در این راه نیاز مبرمی به همفکری و ارائه پبشنهادات ، انتقادات و راهنمایی تمامی کاربران عزیز از داخل و خارج استان داریم تا بتوانیم در این راهی که گام نهاده ایم قدمی هرچند ناچیز در امر اطلاع رسانی، ترویج فرهنگ، رفع نواقص و معرفی استان زیبایمان به دیگر هم میهنان عزیز برداریم . ضمن اینکه اعتقاد داریم اردبیل نیوز می تواند بعنوان پرتال مشترک خبرنگاران، وبمستران و وبلاگ نویسان استان در حوزه اطلاع رسانی فعالیت داشته باشد، برای رسیدن به اهداف مورد نظر دست همه را به گرمی می فشاریم . از این رو از تمام علاقه مندان به خبرنگاری و عکاسی دعوت میکنیم سوژه های خبری و عکسهای خود را از طریق ایمیل زیر برای ما ارسال نمایید. با احترام - ابراهیم حمیدی نیک text

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>