مدیر کل سیاسی و انتظامی استانداری اردبیل:

میزان سفر به اردبیل کاهش یافته است

13920105000273_PhotoA

مدیر کل سیاسی و انتظامی استانداری اردبیل گفت: به رغم ادعاها میزان مسافرت به اردبیل نوروز امسال کاهش یافته است.

اردبیل نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، احمد عظیمی ظهر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار در اردبیل اظهار داشت: آنچه که از گزارشات مستند به دست ما رسیده، اینکه به دلایل مختلف میزان سفر به استان اردبیل کاهش یافته و از اسکان چادرنشینان و مسافران شهرهای اردبیل، سرعین و نیر می‌توان مشاهده کرد که چه میزان مسافر به اردبیل در مقایسه با سال‌های گذشته وارد شده است.

وی بیان داشت: دغدغه‌ها در این حوزه کاملا ملموس است و حوزه انتظامی با اطلاعاتی که دارد با آنچه که در جلسه مطرح می‌شود، مغایر است و ما موظف هستیم دغدغه‌های مردم را از حوزه سفر، گرانی و وضعیت نامناسب بازار بازتاب بدهیم.

این مسئول با بیان اینکه بسیاری از واقعیت‌ها در این جلسات نادیده گرفته می‌شود و قیمت‌های مطرح شده با بازار هیچ مطابقتی ندارد، اضافه کرد: مرغ ۴ هزار و ۸۰۰ تومان چگونه به نرخ ۶ هزار تومان رسیده، در حالی که قرار بود قیمت افزایش یافته آن حداکثر ۵ هزار و ۵۰۰ تومان باشد.

عظیمی استان اردبیل را استانی مستعد و با ظرفیت بالا همراه با مسئولان دلسوز توصیف کرد و گفت: به رغم این شرایط افزایش قیمت‌ها همچنان مردم را نگران کرده و در تامین گوشت، مرغ و میوه مردم با مشکلاتی روبرو هستند.

وی با انتقاد شدید از برخی گرانی‌ها و سوء مدیریت‌ها در این حوزه خاطرنشان کرد: در حالی ادعای واردات دام زنده داریم که همچنان در تعدیل قیمت گوشت قرمز وضعیت آرام تری را شاهد نیستیم و مردم نمی‌توانند گوشت ۱۴ هزار تومانی بخرند.

مدیر کل سیاسی و انتظامی استانداری اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود به کمبود میوه در میادین میوه و تره‌بار و ایستگاه‌های عرضه نوروزی و همچنین افزایش سرسام‌آور قیمت گوجه فرنگی و پیاز اشاره کرد و افزود: صف‌های طولانی برای خرید نان نیز شهروندان و مسافران را معذب کرده و آنها را به زحمت انداخته است.

عظیمی گفت: برازنده ملت ما نیست که در مضیقه و تنگنا زندگی کنند و به دلیل ضعف نظارت برخی، ارزاق مورد نیاز خود را به نرخ بالاتری خریداری کنند.

0
0
  

نوشته شده توسط اردبیل نیوز در پنجشنبه, ۰۸ فروردین ۱۳۹۲ ساعت ۶:۴۴ ب.ظ

۱ نظر

نظر 1 - 1 از 1ابتدا« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    باسلام .ما از ترس گیر بازار پلیس راهها هرگز جرات نمیکنیم دوربر اردبیل بیاییم..هرچه قد هم احتیاط کنیم جریمه میشیم.استرس ادمومیکشه

نظر 1 - 1 از 1ابتدا« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه